Arşiv

Didim Altınkum Akbük iş ve turizm rehberi.

Archive for the ‘Siyaset’ Category

Sayfa 1 ve 8912345102030...Son »

67CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen KARATAŞ, seçmen listelerinde adı bulunmayan Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşların 10 Ağustos’a kadar gümrüklerde oy kullanabileceğini belirtti.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Avrupa’dan Türkiye’ye tatile gelmiş olanların 27 Temmuz ile 10 Ağustos tarihleri arasında oy kullanabileceğini ifaden eden KARATAŞ “Türkiye’ye tatile gelmiş, yurt dışı seçmen listelerinde adı olan vatandaşlarımız 27 Temmuz ile 10 Devamı »

234 (1)AK Parti Didim İlçe Başkanı Cenk ÜNLÜ düzenlediği Basın toplantısında Güllübahçe-Akköy ile Didim-Bodrum arasında süren yol yapım çalışmaları konusunda bilgiler verdi. 

ÜNLÜ, Güllübahçe-Akköy arasında yapımı süren yol çalışmasıyla ilgili olarak 17 Temmuz 2014 tarihinde AK Parti Didim İlçe Teşkilatı olarak Karayolları 28. Şube Şefliğini ziyaret ettiklerini söyledi. Ziyarette Karayolları 28. Şube Şefi Servet ÖZBEK ile görüştüklerini belirten Devamı »

46 (2)Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz ATABAY, CHP Kadın Kollarının haftalık olağan kadın kolları toplantısına katıldı. 

Başkan ATABAY ile birlikte İlçe Başkanı Gökmen KARATAŞ ve CHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile Kadın Kolları Üyeleri ve partililer katıldı.

Belediye Başkanı ATABAY burada kadınlara yönelik yaptığı Devamı »

11 (2)30 Mart yerel seçimler öncesinde CHP Didim İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine atanan Safinaz CANBOLAT, 26 Temmuz Cumartesi günü yapılacak olan CHP İlçe Kadın Kolları seçiminde yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı. 

Parti binasında yapılan bası açıklamasına CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen KARATAŞ ile CHP’li kadınlar katıldı. Basın açıklaması öncesinde konuşan CHP İlçe Başkanı Gökmen KARATAŞ 26 Devamı »

300 x 291)Sevgili Didimli Kardeşlerimiz,

18 Temmuz 2014 günü İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu iftar yemeğine göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve  katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Hayırlı Ramazanlar dileriz. Devamı »

36Didim Belediyesinin Ramazan ayı dolayısıyla şehir merkezinde verdiği iftar çadırında Didim Belediye Başkanı A. Deniz ATABAY,  CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen KARATAŞ ve İlçe yöneticileri halka birlikte oruç açtı. 

Her gün yoğun olan iftar yemeğinde Başkan ATABAY, İlçe Başkanı KARATAŞ ve yöneticiler halkla birlikte sıraya girerek yemeklerini alırken, ezanın okunmasının ardından oruçlarını açtılar. Oruçların açılıp Devamı »

35 (1)AK Parti Didim İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği verdi.

Cuma  akşamı Meandros Köy sofrasında verilen iftar yemeğine AK Parti Aydın İl Başkanı Sadık ATAY, AK Parti Didim İlçe Başkanı Cenk ÜNLÜ, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Sami ÜNER, İlçe Emniyet Müdürü Ömür CANDEMİR, İlçe Emniyet Müdür yardımcısı Özgür SELÇUK, Didim İlçe Tarım Müdürü İsmail EFE, Didim Vergi Dairesi Devamı »

461 x 448)Ülkede 12 yıllık AKP hükümetinin ekonomi, çalışma yaşamı, hak ve özgürlükler, çevre ve dış politikalarının yarattığı tahribatların yoğunluğu ile cumhurbaşkanlığı seçim süreci başladı. Çalışma hayatı 19. Yüzyıl kölelik düzeninden farksız iken, yeni yasal düzenlemelerle sistem tamamen ucuz maliyet ve yoğun emek sömürüsüne dayandırılıyor. En ufak muhalefete tahammül gösterilmediği gibi hükümet her türlü toplu eylem ve gösterilere şiddetle müdahale etmekte, hak ve özgürlüklerin kullanılması her geçen gün daha da Devamı »

17 (2)DSP’NİN DAR GÜNÜNDE PARTİYİ HAREKETLENDİREN YENİPAZAR, BUNA RAĞMEN BAŞARISIZ ADDEDİLDİ !!

Demokratik Sol Parti (DSP) Didim İlçe Teşkilatı’nın 17 yıllık İlçe Başkanı Talat YENİPAZAR İlçe Başkanlığı görevinden istifa etti.  17 yıldır DSP Didim İlçe Başkanlığı’nı yürüten Talat YENİPAZAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri partilerinden istifa ettiklerini açıklayarak istifa dilekçelerini Ankara’ya gönderdi. Devamı »

5622CHP Didim İlçe Örgütü Kadın Kollarında 26 Temmuz tarihinde yapılacak olan Olağanüstü Kadın Kolları seçiminde Leyla EKER Kadın Kolları Başkanlığına adaylığını açıkladı. 

CHP İlçe Binasında adaylık açıklaması yapan EKER, “1966 da Çorum’da doğdum. Öğrenimimi Almanya’da tamamladım. Ev Ekonomisi mezunuyum. Evliyim 2 çocuğum var. 22 yıldır Didim’de yaşıyorum ve bu süre içinde CHP’de başta Gençlik Kolları olmak üzere aktif çalıştım. Halende  Kadın Kollarında çalışmaktayım. Devamı »

İstatistikler
  • 790959Toplam ziyaretçi:
  • 138Bugün kü ziyaretçiler:
  • 414Dünkü ziyaretçiler:
  • 34887Aylık ziyaretçi:
  • 1Online olan ziyaretçiler:
REKLAM
Bütçenize uygun Didimde satılık yazlık seçenekleri burada.
Reklam
zeytinocagi