Arşiv

Didim Altınkum Akbük iş ve turizm rehberi.

Archive for the ‘Siyaset’ Category

Sayfa 1 ve 8912345102030...Son »

300 x 291)Sevgili Didimli Kardeşlerimiz,

18 Temmuz 2014 günü İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu iftar yemeğine göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve  katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Hayırlı Ramazanlar dileriz. Devamı »

36Didim Belediyesinin Ramazan ayı dolayısıyla şehir merkezinde verdiği iftar çadırında Didim Belediye Başkanı A. Deniz ATABAY,  CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen KARATAŞ ve İlçe yöneticileri halka birlikte oruç açtı. 

Her gün yoğun olan iftar yemeğinde Başkan ATABAY, İlçe Başkanı KARATAŞ ve yöneticiler halkla birlikte sıraya girerek yemeklerini alırken, ezanın okunmasının ardından oruçlarını açtılar. Oruçların açılıp Devamı »

35 (1)AK Parti Didim İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği verdi.

Cuma  akşamı Meandros Köy sofrasında verilen iftar yemeğine AK Parti Aydın İl Başkanı Sadık ATAY, AK Parti Didim İlçe Başkanı Cenk ÜNLÜ, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Sami ÜNER, İlçe Emniyet Müdürü Ömür CANDEMİR, İlçe Emniyet Müdür yardımcısı Özgür SELÇUK, Didim İlçe Tarım Müdürü İsmail EFE, Didim Vergi Dairesi Devamı »

461 x 448)Ülkede 12 yıllık AKP hükümetinin ekonomi, çalışma yaşamı, hak ve özgürlükler, çevre ve dış politikalarının yarattığı tahribatların yoğunluğu ile cumhurbaşkanlığı seçim süreci başladı. Çalışma hayatı 19. Yüzyıl kölelik düzeninden farksız iken, yeni yasal düzenlemelerle sistem tamamen ucuz maliyet ve yoğun emek sömürüsüne dayandırılıyor. En ufak muhalefete tahammül gösterilmediği gibi hükümet her türlü toplu eylem ve gösterilere şiddetle müdahale etmekte, hak ve özgürlüklerin kullanılması her geçen gün daha da Devamı »

17 (2)DSP’NİN DAR GÜNÜNDE PARTİYİ HAREKETLENDİREN YENİPAZAR, BUNA RAĞMEN BAŞARISIZ ADDEDİLDİ !!

Demokratik Sol Parti (DSP) Didim İlçe Teşkilatı’nın 17 yıllık İlçe Başkanı Talat YENİPAZAR İlçe Başkanlığı görevinden istifa etti.  17 yıldır DSP Didim İlçe Başkanlığı’nı yürüten Talat YENİPAZAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri partilerinden istifa ettiklerini açıklayarak istifa dilekçelerini Ankara’ya gönderdi. Devamı »

5622CHP Didim İlçe Örgütü Kadın Kollarında 26 Temmuz tarihinde yapılacak olan Olağanüstü Kadın Kolları seçiminde Leyla EKER Kadın Kolları Başkanlığına adaylığını açıkladı. 

CHP İlçe Binasında adaylık açıklaması yapan EKER, “1966 da Çorum’da doğdum. Öğrenimimi Almanya’da tamamladım. Ev Ekonomisi mezunuyum. Evliyim 2 çocuğum var. 22 yıldır Didim’de yaşıyorum ve bu süre içinde CHP’de başta Gençlik Kolları olmak üzere aktif çalıştım. Halende  Kadın Kollarında çalışmaktayım. Devamı »

5622 (1)CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen KARATAŞ ve beraberindeki heyet Didim Kaymakamlığı, Didim İlçe Jandarma Komutanlığı, Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü, Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği’ni ziyarette bulundu. 

Geçtiğimiz ay yapılan kongrenin ardından yeniden CHP İlçe Başkanlığına seçilen İlçe Başkanı Gökmen KARATAŞ ve beraberindeki İlçe yöneticileri resmi kurumları ziyaretlerde bulundu. İlçe Başkanı Devamı »

89Prof. Dr. Ekmeleddin İHSANOĞLU’nun cumhurbaşkanlığına aday gösterilme sürecinde CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU’na yaptığı eleştirilerle gündeme gelen ve cumhurbaşkanı adayının, örgütün ve partinin yetkili kurullarının görüşü alınmadan re’sen belirlenmesine karşı durduğunu gerekçe göstererek İHSANOĞLU’nun adaylığı için imza atmayan CHP Denizli Milletvekili Adnan KESKİN, bir basın açıklamasıyla Türkiye’nin Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İHSANOĞLU’na desteğini duyurdu. Devamı »

567Cumhuriyet Halk Partisi Didim İlçe Örgütünde 21 Haziran 2014 tarihinde gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul ile seçilen İlçe Başkanı Gökmen KARATAŞ ve Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Deniz ATABAY’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette İlçe Başkanı KARATAŞ, Belediye Başkanı Deniz ATABAY’a başarılar dileyerek İlçe Örgütü olarak takipçileri olduklarını ve uyum içinde çalışmanın Didim’e fayda sağlayacağını belirtti. Devamı »

873.07.2014 Tarihinde “haber mc” isimli haber sitesinde yayınlanan “CHP Aydın il Disiplin Kurulu düştü” başlıklı haber içeriğinde “DSP listesinden seçilip CHP’ ile hareket eden Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi’nin Özlem ÇERÇİOĞLU’na verdiği destek geri çekilerek, Aydın BŞB deki bıçak sırtı çoğunluk dengelerinin parti Özlem ÇERÇİOĞLU aleyhine değiştirilerek onun yıpratılması, seçimlerde de bunun genel merkez nezninde koz olarak kullanılması” şeklinde bir ibare kullanılmıştır. Haber içeriğinde geçen bu ibare kesinlikle gerçeği Devamı »

İstatistikler
  • 787263Toplam ziyaretçi:
  • 14Bugün kü ziyaretçiler:
  • 476Dünkü ziyaretçiler:
  • 31191Aylık ziyaretçi:
  • 3Online olan ziyaretçiler:
REKLAM
Bütçenize uygun Didimde satılık yazlık seçenekleri burada.
Reklam
zeytinocagi