Arşiv

Didim Altınkum Akbük iş ve turizm rehberi.

4041814

Aydın’ın Söke ilçesinin Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Turan Ahmet TAŞKAYA’nın tayini çıktı. Veda ziyaretlerine başlayan TAŞKAYA, Didim Adliye Sarayı’nı ziyaret etti.

Söke’de Ağır Ceza Mahkemesi başkanlığı görevini yürüten Ahmet TAŞKAYA‘nın Trabzon’a tayini çıkarken, TAŞKAYA Didim Adliye Sarayı’ndaki meslektaşlarına veda ziyaretinde bulundu.

Yeni oluşturulan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun unvanlı 190 hakim ve Savcı için çıkardığı kararname sonucuna göre Söke Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Turan Ahmet TAŞKAYA bundan böyle Trabzon Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı olarak görev yapacak. Görev yaptığı Söke’de halkının büyük beğeni ve saygısını kazanan TAŞKAYA‘nın Söke’den ayrılması üzüntü yaratırken, Trabzon ili Ağır Ceza Mahkemesi başkanlığına atanması ise sevinç yarattı. Veda ziyaretlerine başlayan  TAŞKAYA, Didim Adliye Sarayı’nı ziyaret ederek Hakim ve Savcılar ile vedalaştı.

Didim Adliye Sarayı’nda görev yapan 3 cumhuriyet savcısı da birinci sınıfa ayrılırken, Trabzon’a tayini çıkan Turan Ahmet TAŞKAYA, birinci sınıfa ayrılan Didim Savcılarından Levent KAYA, Zafer ASKER ve Serdar COŞKUN‘a sertifikalarını takdim etti. TAŞKAYA, tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek Didim’den ayrıldı.