Arşiv

Didim Altınkum Akbük iş ve turizm rehberi.

4041814

DSC_0149 (600 x 333)Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü “X Factor Star Işığı” adlı şarkı yarışmasına Didim’den katılan Emine Korkmaz, söylediği Hançer isimli şarkısıyla büyük beğeni topladı. Korkmaz, söylediği şarkıyla 4 jüri üyesinden de “evet” oyu alarak finallere kaldı.

Kanal D’nin yeni ses yarışması “X Factor Star Işığı” ikinci bölümüyle ekranlara geldi. Sunuculuğunu Kadir Doğulu’nun, jüri üyeliğini ise Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın üstlendiği “X Factor Star Işığı” adlı şarkı yarışmasına Didim’den katılan Emine Korkmaz performansıyla jüri üyelerini ve izleyenleri etkiledi.

Kanal D stüdyolarına eşi ve çocuklarıyla gelen Didim Kültür ve Sanat Derneği (DİKSAD) üyesi, 50 yaşındaki ev hanımı Emine Korkmaz, yaptığı DSC_0156 (600 x 336)açıklamasında yarışmaya Didim’den katıldığını belirterek, “Önce kendime araba almak istiyorum. Çünkü ben bu zamana kadar başkalarına bağımlı yaşadım. Ben şuraya gitmek istiyorum, beni alırmısınız diye isteklerde bulunuyordum. Bu zamana kadar alabilirdim belki ama çocukların okulları yeni bitti. Çocuklarım hep ön plandaydı” ifadelerini kullandı.

Yarışmada 27 yaş üstü kategoride yarışan 50 yaşındaki ev hanımı Emine Korkmaz, Sibel Can’ın Hançer şarkısını seslendirerek, performansıyla DSC_0166 (600 x 338)büyük beğeni topladı. Stüdyodaki seyircilerden alkış, jüri ekibinden de olumlu yönde eleştiri alan Emine Korkmaz, jüri üyelerinin hepsinden “evet” oyu alarak finale yükseldi.