Arşiv

Didim Altınkum Akbük iş ve turizm rehberi.

4041814

OZONLA DEZENFEKSİYON ve sterilizasyon dünyada bilinen en güçlü dezenfektan malzemesidir. Uzmanların verdiği bilgilere göre her konutta, işyerinde kullanılması önerilirken, Doğu Çevre yolu üzerinde Çarşamba Pazarı karşısında bulunan  + OTO YIKAMA servisi, bu dezenfekte işini araçlara da uyguluyor!

İşyeri sahibi Orçun ÖZBAŞ, araç içindeki virüsleri, bakterileri %99,9 oranında yok edilmesi garantisiyle aracınızı ozonluyor. Otomobil içindeki hava kalitesini yükseltmek,  bulaşıcı hastalık yapan mikropları yok  etmek, sigara dumanı, küf, otomobilin klimasından kaynaklanan dış etkenli kokuları gidermek, mis kokulu bir ortam yaratmanın yanı sıra hijyen bir oto içi sağlamak için adım atan ÖZBAŞ, bu işi ücretsiz yaptığını söyüyor.

Her türlü istenmeyen zararlı böcek, kene vs.ye de kesin çözüm olduğunu söyleyen ÖZBAŞ, Artı Car Wash oto yıkmada uygulanan ozonlama işlemi ile aracınızın hem hava kalitesinin yükseleceğini, hem de temiz hava solumanızı garantiliyor.

Otomobile uygulanan ozon gazını özelikleri nelerdir?

1-bilinen en iyi dezenfektan … 2- Klordan yaklaşık 3125 kat daha hızlı.. 3- Etkisi anlık. 4- Oksijene dönüşür artık bırakmaz  5-Çevre dostudur.. 6 – Araç içerisinde görmediğimiz haşere miktarını minimuma indirir.  7- Tüm mikroorganizmaları yok eder oluşumunu engeller.. 8- Kimyasal maddelerden kalan artıkları minimize eder.